.: FİRMALAR İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ :.Sizde kendi firmanız adına bir sosyal sorumluluk projemize sahip olabilirsiniz. Böylece firmanız adına topluma yararlı bir hizmet götürmüş olacaksınız.
Eğer bebek ürünleri satıyorsanız "Alo Bebek Psikologu" projesi sizin olabilir. Örneğin; Milupa Bebek Mamaları Bebek Projesini aldığında artık projenin adı Milupa Alo Bebek Psikologunuz olacaktır. Bu projede tüm Milupa mama kullanan annelerin bebek psikolojisi konusundaki soru ve sorunlarına Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi'nin psikologları bilgiler verecek ve çözüm önerileri sunacaklardır.
Mama kutularında telefonu yer alan Milupa Alo Bebek Psikologu hamileleri ve bebek annelerini hem bilgilendirecek hem de rahatlatacaktır. Aileler her türlü sorunlarının cevabını uzman psikologlardan, evlerinde rahat ve sıcak koltuklarında çaylarını yudumlarlarken alacaklardır. Bu hizmete hem uzman bir psikologdan, hemde hızlı ve rahat olarak ulaşacaklardır.


Çocuk firmaları ise "Alo Çocuk Psikologu" adlı hizmetten yine aynı şekilde yararlanacaklardır. Örneğin; "Alo Kent Şeker Çocuk Psikologu" gençlere yönelik ürünleri olan firmalar Alo Gençlik Psikologu hizmetinden yararlanacak. Örneğin; "Çilek Genç Odası Alo Gençlik Psikologum" gibi. Son olarak Tüm Firmalara açık olan "Alo Psikologum" ise kişilere psikolojik destek verecektir. Bu hattan bilgi almak, sorunlara çözüm bulmak mümkün olacaktır. Örneğin "İstikbal Mobilya Alo Psikologum" hizmetini tüm müşterilerinin hizmetine sunabilecektir


Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi; çocuklara ve ailelere, psikolojik danışmanlık, rehberlik ve tedavi hizmetleri vermektedir. Merkezimiz kurumlara ve kişilere yönelik eğitimler düzenlemektedir. Kurumumuz 1991 yılından bu yana hem özel sektörde hem de kamu sektöründe büyük projelere imza atmıştır. Son olarak Şişli Belediyesi adına Profilo Kültür Merkezi'nde 1000 kişiye "Çocuk Psikolojisi Eğitimi" ve Beyoğlu Belediyesi adına 5000 kişiye "Gülen Mahalle Eğitim projeleri"ni başarıyla tamamlamıştır. Her iki çalışmada yaklaşık 1 sene sürmüştür. Merkezimiz tecrübeli ve uzman bir kadroya sahiptir.
Sosyal Sorumluluk Projeleri firmanız adına müşterilerinize sunulacaktır. Bu proje ailelerin bilgi alabilecekleri, soru sorup, sorunlarına çözüm arayabilecekleri, telefonla hizmet verilen "Psikolojik Yardım Destek Danışma Hattı" pojesidir. Bu proje ile firmanız hem sosyal sorumluluk hizmeti verirken hem de ürünleriniz toplumun gözünde daha da değer kazanmış olacaktır.


A ) ÇOCUK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I
' ÇOCUK PSİKOLOJİSİ BİLGİ VE DANIŞMA HATTI'
Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi, ailelere , çocuk psikolojisi konusunda telefonla psikolojik danışma, yardım, destek ve çözüm hattı açacaktır.

B ) GENÇLİK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I
'GENÇLİK PSİKOLOJİSİ BİLGİ VE DANIŞMA HATTI'
Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi, ailelere ve gençlere, gençlik psikolojisi konusunda telefonla psikolojik danışma, yardım, destek ve çözüm hattı açacaktır.

B ) EVLİLİK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I
"EVLİLİK PSİKOLOJİSİ BİLGİ ve DANIŞMA HATTI'
Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi, eşlere evlilik psikolojisi konusunda telefonla psikolojik danışma, yardım, destek ve çözüm hattı açacaktır.PROJE,
DANIŞMAN PSİKOLOJİK HİZMETLER MERKEZİ TARAFINDAN UZMAN PSİKOLOG ALANUR ÖZALP'İN YÖNETİMİNDE YÜRÜTÜLECEKTİR.

PROJENİN KADROSU:
HER PROJEDE 7 KİŞİLİK ASİSTAN PSİKOLOG KADROSU GÖREV ALACAKTIR. BİR PSİKOLOĞUN KOORDİNE ETTİĞİ 1 UZMAN PSİKOLOG PROJE SORUMLUSU OLACAKTIR. PROJE EKİBİ 9 KİŞİDEN OLUŞACAKTIR.

PROJENİN SÜRESİ:
ÖN ÇALIŞMA OLARAK SÜRE 1 YIL OLACAKTIR. GELEN TALEPLERE BAĞLI OLARAK SÜRE UZATILABİLECEKTİR.

Proje dökümleri aylık olarak verilecektir. Sonuçlar, proje bitiminde istatistiksel veri dökümü biçiminde firmanıza sunulacaktır. Bu veriler Uzman Psikolog Alanur Özalp tarafından psikolojik olarak yorumlanacaktır.

PROJENİN HER HAKKI DANIŞMAN PSİKOLOJİK HİZMETLER MERKEZİ'NE AİTTİR.SİTE İÇİ ARAMA
 
Reflü Tedavi Merkezi
 
EĞİTİMLERİMİZ
Kişilere yönelik

İnsan Kaynakları
Yöneticilerine Yönelik

İşadamlarına ve
Yöneticilere Yönelik

Sporculara Yönelik

Yuvalara Yönelik

Rehber Öğretmenlere Yönelik Eğitimler

Okullara ve Öğretmenlere Yönelik
Eğitimler

Psikoloji Uygulama Eğitimleri

Meslek İçi Eğitimler

Özel Hizmetler

Seminerler
   1)Çocuklara Yönelik
   2)Gençlere Yönelik
   3)Yetişkinlere Yönelik
   4)Aile ve Evlilik
   5)Cinsellik Seminerleri
 

ACİL DESTEK HATTI
0533 544 02 75
0212 292 09 49

Bebek Psikolojisi
Çocuk Psikolojisi
Gençlik Psikolojisi
Okul Sorunları
Aile Sorunları
İşyeri Sorunları
Yaşam Kalitesi
Özel Yaşam
Pratik Çözümler
Hayatı Kolaylaştırma Cinsel Danışma
 

İŞTE OLUMSUZ DUYGULARLA BAŞ ETMENİN YOLLARI

 

İNTERNET BAĞIMLISI MIYIM?

 

KRONİK YORGUNLUK

 

POLİTİK OLABİLİRMİSİNİZ?

 

DUYGUSAL ZEKA TESTİ

 

ERKEK CİNSELLİĞİ

 

KLASİK EĞİTİMLERİMİZ

 
 

FİRMALAR İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Bebek Firmalarına: BEBEK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I

Çocuk Fırmalarına: ÇOCUK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I

Gençlik Firmalarına: GENÇLİK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I  Tüm Firmalara: PSİKOLOJİK DESTEK CALL CENTER'I

 
 
 
 
 
 
 
 
 

AYIN EĞİTİMLERİ

 
 

KURUMSAL EĞİTİMLER "İnsan Kaynakları"

Kişiliğimiz ve İşimiz
İşte İletişim Becerileri
Girişimcilik Ruhu
İşyerinde Yaratİcİlİk
İş ve Aile İlişkilerimiz
İş ve Çocuklarİmİz
İşte Başarİ
İşte Mutluluk
İşte Performans
İşte Motivasyon
İşte Kendini Yenileme
İşyerinde Stres
 

ÖZEL EĞİTİMLERİMİZ