.: FİRMALAR İÇİN SPONSORLUK PROJELERİ :.

Firmalar İçin Hazırlamış Olduğumuz I. Sponsorluk Teklifimiz

Çıkaracağımız 3 ayrı "Çocuk Psikolojisi" kitaplarının sponsoru olmanızı istiyoruz. Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi'nin yöneticisi Uzman Psikolog Alanur Özalp'in baskıya hazırlanan 3 ayrı "Çocuk Psikolojisi" kitaplarına Firmanızın sponsor olmasını istemekteyiz.

Kitaplar

•  Çocuk Psikolojisi
•  Ailenin Psikolojik Rehberi
•  Hiperaktivite ve Dikkat Dağınıklığı

Uzman Psikolog Alanur Özalp bu kitaplarında, bilgisini 30 yıllık deneyimi ile birleştirerek ailelerin hizmetine sunmaktadır.

Kitaplara sponsor olmanın Türkiye'de yeni ve kutsal bir yaklaşım olduğunu düşünmekteyiz. Uzman Psikolog Alanur Özalp daha önce Tekinel Bebe sponsorluğunda çıkardığı Çocuk Eğitimi" kitabıyla İTKİB' den en yararlı ve başarılı proje ödülünü almıştır.

Uzman Psikolog Alanur Özalp'in kitabı baskıya hazır durumdadır. Kitabın baskısını Epsilon Yayınevi yapacaktır. Sponsor olarak Firmanıza kitapta bir önsöz ve arka kapağı ayırıyoruz. Bu kapakta Firmanıza teşekkür edeceğiz. Firmanız kapağın arka tarafında istediği görüntüyü kullanabilecektir. Kitap basıldığında Firmanız isterse kitabın tamamını alır müşterilerine ve çalışanlarına dağıtabilir. Aynı zamanda kitap, tüm kitapçılarda satışa sunulacaktır. Kitap için belirlenen fiyat; 1000 adet için 3.750 YTL' dır.

Firmalar İçin II. Sponsorluk Teklifimiz 

Sponsorluk teklifimiz TV. Sponsorluğu;

Uzman Psikolog Alanur Özalp'in Kanal E ' de yeni başlayacak olan Çocuk Psikolojisi programına Firmanızın sponsor olmasını istemekteyiz.

Programın Adı: Çocuk Psikolojisi

Programın Amacı: Ailelere çocukları ile ilgili eğitici, öğretici ve çağdaş bilgiler vermektir.

Program cumartesi günleri hafta bir düzenli ve sürekli olarak Kanal E TV 'de 12.30 - 13.30 saatleri arasında yayınlanacaktır. Çalışan ve gündüz seyredemeyen anne babalar için programın gece yarısı 01.00 - 02.00 saatleri arasında tekrarı verilecektir. Programı Uzman Çocuk Psikologu Alanur Özalp hazırlayıp sunacaktır. Programda Uzman Psikolog Alanur Özalp'in dışında, üniversitelerden uzman konuklar, iş sahalarından çocuklarla ilgili çalışan firmalar, siyasetçiler, yöneticiler katılacaktır. Hareketli, renkli, güncel, yenilikçi, çözüm önerileri sunan farklı bir program olacaktır. Programa Firmanızdan yöneticiler, uzmanlar, ustabaşları katılabilecektir ve öneriler sunabileceklerdir. Programda ailelere faydalı bilgiler verilecek. Bunları yanı sıra telefonlar, çocuk tiyatroları, kitap, çocuk filmleri gibi konularda da bilgi ve duyurular yapılacaktır. Programa telefonla katılım olabilecek, aileler mektup, SMS, faks ve E-mail yolu ile programa katılarak soru ve sorunlarını dile getirebileceklerdir. Bu programda kültür, sanat, spor konularıyla ilgili kişilere de yer verilecektir. Önemli kişiler programda çocukluklarıyla ilgili anılarını paylaşacaklardır. Ayrıca çocuk yuvaları ve anaokulları ile Türkiye'nin önemli özel okulları da programda yer alacaktır. Programın Firmanıza yakışır bir program olduğunu düşünmekteyiz.

Program için Firma logosu ve ürünleri kullanılabilir.

Program Ücreti: Program Başı 1.500 YTL' dır.

Firmalar İçin Hazırladığımız III. Projemiz

Tüm Türkiye'deki özel ve devlet okullarına gönderilecek bir Çocuk Filmi olan "Hiperaktif Çocuk Okulda" adlı filmin sponsoru olmanızı istiyoruz.

Bu film bir hiperaktif çocuğun okul hayatında yaşadıklarını sevimli, gerçekçi ve komik olarak anlatmaktadır. Bu film aileleri ve öğretmenleri hiperaktivite konusunda bilgilendirmekte yararlı olacaktır. Bu filmden hiperaktif bir çocuğun okula başladığı ilk günden itibaren geçen bütün olaylar, çocuğun gözünden anlatılacaktır.

Senaryo: Uzman Çocuk Psikologu Alanur Özalp
Yönetmen: Cemil Ağacıkoğlu

Bu film, çok zeki, yaratıcı düşünceleri ve buluş zekası olduğu halde çoğunlukla yanlış anlaşılan bir çocuğun bu olaydan dolayı duyduğu üzüntü ve kendini anlatma çabası anlatılmaktadır. Film kısa film formatında olacaktır. CD olarak bastırılıp okul ve yuvalara gönderilecektir. Film maliyeti olarak 50.000 YTL ( 50 milyar) ön bütçe düşünülmektedir. Bu bütçe Firma ile birlikte değerlendirilebilecektir. Bu filmin başında katkılarından dolayı Firmanıza teşekkür edilecektir. Ayrıca Firmanızın tüm istekleri öncelikle göz önünde bulundurulacaktır.

Saygılarımızla bilginize sunarız

Uzman Psikolog Alanur ÖzalpSİTE İÇİ ARAMA
 
Reflü Tedavi Merkezi
 
EĞİTİMLERİMİZ
Kişilere yönelik

İnsan Kaynakları
Yöneticilerine Yönelik

İşadamlarına ve
Yöneticilere Yönelik

Sporculara Yönelik

Yuvalara Yönelik

Rehber Öğretmenlere Yönelik Eğitimler

Okullara ve Öğretmenlere Yönelik
Eğitimler

Psikoloji Uygulama Eğitimleri

Meslek İçi Eğitimler

Özel Hizmetler

Seminerler
   1)Çocuklara Yönelik
   2)Gençlere Yönelik
   3)Yetişkinlere Yönelik
   4)Aile ve Evlilik
   5)Cinsellik Seminerleri
 

ACİL DESTEK HATTI
0533 544 02 75
0212 292 09 49

Bebek Psikolojisi
Çocuk Psikolojisi
Gençlik Psikolojisi
Okul Sorunları
Aile Sorunları
İşyeri Sorunları
Yaşam Kalitesi
Özel Yaşam
Pratik Çözümler
Hayatı Kolaylaştırma Cinsel Danışma
 

İŞTE OLUMSUZ DUYGULARLA BAŞ ETMENİN YOLLARI

 

İNTERNET BAĞIMLISI MIYIM?

 

KRONİK YORGUNLUK

 

POLİTİK OLABİLİRMİSİNİZ?

 

DUYGUSAL ZEKA TESTİ

 

ERKEK CİNSELLİĞİ

 

KLASİK EĞİTİMLERİMİZ

 
 

FİRMALAR İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Bebek Firmalarına: BEBEK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I

Çocuk Fırmalarına: ÇOCUK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I

Gençlik Firmalarına: GENÇLİK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I  Tüm Firmalara: PSİKOLOJİK DESTEK CALL CENTER'I

 
 
 
 
 
 
 
 
 

AYIN EĞİTİMLERİ

 
 

KURUMSAL EĞİTİMLER "İnsan Kaynakları"

Kişiliğimiz ve İşimiz
İşte İletişim Becerileri
Girişimcilik Ruhu
İşyerinde Yaratİcİlİk
İş ve Aile İlişkilerimiz
İş ve Çocuklarİmİz
İşte Başarİ
İşte Mutluluk
İşte Performans
İşte Motivasyon
İşte Kendini Yenileme
İşyerinde Stres
 

ÖZEL EĞİTİMLERİMİZ